Pondělí 29. 05. 2023, svátek má Maxmilián a Maxim

Nabídka zájezdů Cestovní kanceláře VŠPJ 12.04.2023

Nabídky výletů Cestovní kanceláře Vysoké školy polytechnické.

Nabídka je připravovaná studenty Katedry cestovního ruchu a snažíme se pokrýt zábavu, poznání i třeba témata gastronomického cestovního ruchu. Stále také nabízíme například průvodcovské služby v cizích jazycích, výlety na míru pro školy i veřejnost a podobně.

 

Naše aktuální jarní nabídka:

 

 

VÝLETY - KVĚTEN:

 

  1. TEREZÍN A LIDICE – 1330 Kč

– Poznávací výlet, vhodný pro všechny, kteří rádi zkoumají události 2. světové války nebo kteří se odhodlávají tuto část naší historie vidět na vlastní oči poprvé.

 

  1. Muzikál FANTOM OPERY – 1499 Kč
  • Snad nejslavnější muzikál všech dob, který se neomrzí! (Je možnost na přání objednat i vstupenky na Zpívání v dešti a Lásku nebeskou, které se hrají ve stejný termín.)

 

  1. HOROVANSKÉ OTEVŘENÉ VINICE – cca 1350 Kč (tam zatím není hotový leták, tak jen pro informaci)
  • Spolek horovanských vinařů (VO Slovácko) nás oslovil s nabídkou výhodných vstupenek na jednu z jejich oblíbených akcí – ochutnávky ve vinicích. V ceně je doprava, vstupenka, ochutnávky ve vinicích + poukaz na nákup vína (200 Kč). Nabídka je zcela nová, v rezervace spustíme tento týden na našem webu https://cestovka.vspj.cz.

 

ZÁJEZDY SE STUDENTSKÝMI VÝPRAVAMI – ČERVEN, 4 dny:

 

Stejně jako loni nabízíme velmi omezenou možnost cca pro 2 + 2 osoby přidat se k našim výukovým exkurzím, při kterých se studenti cestovního ruchu učí vést skupinu, průvodcovat, řešit vzniklé situace, to vše za dohledu zkušených průvodkyň a členek Katedry cestovního ruchu, dr. Pachrové a Drašarové. Čeká vás zábava i informace, program nabitý kulturními i přírodními památkami i možnost nahlédnout do způsobu, jakým studenti získávají reálné zkušenosti.

 

  1. ĆESKÝ RÁJ – 3700 Kč
  2. BROUMOVSKO - 3800 Kč

 

 

Dubnová FOTOSOUTĚŽ „JARO NA CESTÁCH“:

  • Ať už cestujete po zemích cizích nebo vlastních, zajímavé a krásné fotografie (nejen letošní) nám  pomohou rozzářit naše sítě barvami a naladit se na jaro, které vypadá, že už opravdu konečně dorazí! Soutěž o ceny pro širokou veřejnost, pro všechny, kdo se rádi podělí o své fotografie. (Fotografie lze posílat na naši adresu ckvspj@vspj.cz nebo do zpráv na FB).

 

Naše kontakty:

ckvspj@vspj.cz

https://cestovka.vspj.cz

Facebook

Instagram

 

 

 

Předem velmi děkujeme za spolupráci!

 

 

S pozdravem,

 

Mgr. Soňa Cardová

Vedoucí Cestovní kanceláře VŠPJ


Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16, 586 01 Jihlava
tel. +420 567 141 142, mob. +420 605 194 533

Whatsapp: 721 608 730

e-mail: sona.cardova@vspj.cz

FB: https://www.facebook.com/CK.VSPJ

Web: cestovka.vspj.cz
www.vspj.cz